x-kom hosting

Możliwy problem z którymś z dysków (SS z HD Tune)

wal3kk
utworzono
utworzono (edytowane)

Siemka, ostatnio zaczął się pojawiać dziwny problem na moim komputerze. Stało się to dzień po tym jak pobrałem i zagrałem w CS2 oraz zaktualizowałem sterowniki karty graficznej Radeon 6600 (aktualny sterownik 23.9.3). 
Problem wygląda następująco, losowo - czasem od razu po uruchomieniu komputera, a czasem po godzinnym korzystaniu zawiesza mi sie komputer na przeglądarce (chrome i edge). Nie jest to kompletne zacięcie, wymagające restartu komputera tylko takie które umożliwia przesunięcie kursora myszy ale na kilka razy, czyli odwiesza sie na 0,5sekundy i znów zwiecha. Po zamknięciu przeglądarki kursor chodzi bez zacinek. Problem ten występuje również przy uruchomieniu jakiegoś filmu z pulpitu. Restart kompa zazwyczaj pomaga i znow można przez jakis czas normalnie korzystać z komputera. Sprawdziłem dyski w HD Tune (systemowy SSD 240gb i twardy na dane 1TB). Wrzucam wykresy Benchmarku obu dysków. Error Scan oba dyski przeszły całkowicie na zielono.
Co dla mnie dziwne, mogę grać i nic sie nie dzieje, a przegladarki od razu po odpaleniu (strona domowa 0 zakładek) i się zawiesza. Zwiechę złapało również gdy chciałem zamknąć menadżer zadań ;/ 

Specyfikacja komputera: 
Płyta główna: MSI B460 Torpedo,
Zasilacz Seasonic GM-650 W 80 Plus Gold,
Procesor Intel Core i5 10400F,
Ram 2x8GB Patriot Viper,
Grafika Radeon RX6600
Dysk HDD 1TB WD Blue

Dysk SSD Goodram 240gb



Bardzo proszę o pomoc i ewentualne porady/sugestię.


Z góry dziękuje :)
 

hdd benchmark.jpg

ssd benchmark.jpg

Edytowane przez wal3kk

wal3kk
komentarz
komentarz

Ktoś coś? :(

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.