x-kom hosting

Klawiatura mysz bezprzewodowa podświetlana

LWG
utworzono
utworzono (edytowane)

Cześć, 

 

Potrzebuję klawiaturę i mysz do komputera, oba sprzęty bezprzewodowe może być bluetooth o ile nie ma z tym problemu. Gram czasami w CS to fajnie jakby nie były jakieś mega opóźnienia. Klawiatura koniecznie podświetlana, może być tylko jeden kolor biały. Profil raczej niski, ponieważ od dłuższego czasu z takimi klawiaturami mam do czynienia, to nie wiem czy do wysokiego sie przyzwyczaję. 

 

Cena hmm nie mam zielonego pojęcia ile takie zestawy kosztują, 300PLN ?

iSkuL
komentarz
komentarz

Siema, raczej za 300 zł nie będzie tak łatwo kupić dobrego zestawu, chyba że myślisz o sprzęcie raczej budżetowym ,który nie będzie się charakteryzował dobrymi parametrami. Jeśli chodzi o myszkę to ja polecę:

https://www.x-kom.pl/p/614664-myszka-bezprzewodowa-dream-machines-dm6-holey-duo.html

 

Za 169 zł masz myszkę dwa w jednym z akumulatorem. Mam ją sam w domu i bateria wytrzymuję naprawdę bardzo długo. Prawdę mówiąc to czasami zapominam, że wgl trzeba ją ładować. Ma dobrą wagę bo 79g. Dodatkowo ma dobry sensor PixArt 3335. Godna uwagi.

Co do klawiatur to używam lapka więc nie znam się aż tak, a zwłaszcza na bezprzewodowych, które mogłyby zmieścić się w tym budżecie.

LWG
komentarz
komentarz (edytowane)

ok, ddiękuje za odpowiedź, 

 

Klawiatury i myszki raczej nie będe zmieniał przez kolejne kilka lat, także szukam czegoś co wytrzyma z 4-8lat 

 

Może być 1000PLN ale miało to sens 

 

Mechaniczne klawiatury są lepsze ?

 

iSkuL
komentarz
komentarz

Jak już kupować klawiaturę to mechaniczną. Tylko tutaj ceny z reguły są wyższe, a bezprzewodowe są droższe. Raczej stawiasz na pełny układ z NumPadem czy jakaś TKL/60%?

 

LWG
komentarz
komentarz

pełna z numpadem

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.