x-kom hosting

Wymiana monitora

ZX6R
utworzono
utworzono (edytowane)

Hej, zakupiłem ostatnio nową kartę graficzną - mianowicie GTX 4060Ti, a teraz rozważam nad tym, czy nie warto byłoby wymienić monitor.  Aktualnie mam Samsung SyncMaster p2350 1920x1080 50Hz. Co do budżetu, jestem totalnym laikiem, ale celowałbym w widełki 500-1000zł, jeżeli taki budżet pozawala na wybór czegoś rozsądnego - niekoniecznie musi być to nowy sprzęt. Z góry dzięki za pomoc i rady, pozdrawiam.

Edytowane przez ZX6R

tapczan2
komentarz
komentarz

Zobacz model Cooler Master GM27-FFS za 999 zł. Jak zależy ci na regulacji wysokości to Philips Momentum 24M1N3200ZA/00 za 709 zł.

tapczan2
komentarz
komentarz

Trudno powiedzieć. Nie ma zdjęć włączonego monitora więc nie wiadomo czy nie ma jakichś wad obrazu. Nawet w nowych monitorach trafiają się matryce z wadą fabryczną. Dlatego osobiście doradzam by zamawiać monitory nowe przez internet by mieć prawo do zwroty przez 14 dni. Decyzję pozostawiam Tobie bo zawsze jest jakieś ryzyko a przy używanych modelach najlepiej pojechać i sprawdzić monitor na miejscu.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.