x-kom hosting

Jaka karta grafiki?

peterka
utworzono
utworzono

Na początku witam.

Mam pytanie jaką mam wybrac kartę grafiki do komputera o parametrach

Athlon 64 X2 Dual-Core 5000 + 2,6 Ghz

3 Gb ramu 667 Mhz Kingston Value Ram

Gigabyte GA-MA69G-S3H AMD 690G

Do wydania mam do 670 zł.

Wielce dziekuję za pomoc :)

Gość
komentarz
komentarz

Zdedycowanie Polecam Ci To

http://www.agito.pl/product/326212?bid=40

za 460 zł na tej karcie Pojdzie ci Crysis 1280/1024 I high

a te 300 zl co Ci zostana Wydaj Na GOOD RAMY bo te twoje sa badziewne 667 mhz... Kup sobie 1066 MHZ GOOD RAMY :)

Bar33t
komentarz
komentarz

8800GT ;) od Palita za ok. 400-420 zł ;).

A jak podkrecisz procka to mozesz pokusic sie nawet o 8800GTS 512MB (ceny od ok. 530 zł, Inno3D) ;)

Jesli chodzi o ram to jest okej, nie zmieniaj go ;). Chodziaz ten procek lepiej by wspolpracowal z pamiatkami 800, ale i tak jest ok ;)

P.S. A jaki masz zasilacz?

peterka
komentarz
komentarz

Zasiłka 480 W, a na ram nie narzekam bo kręcony, zresztą to nie ja wybierałem bo dostałem na gwiazdke więc nie marudze xD.

Dzięks za szybką odpowiedź.

Hmm jakiej marki...

@Edit

Pisze Colorsic

Bar33t
komentarz
komentarz

Colorsic? Pierwsze slysze, ale z 8800GT powinien sobie poradzic, niewiem jak z 8800GTS ;)

peterka
komentarz
komentarz

Tak pisze na zasiłce, spytam się jeszcze ojca to dam znac ale to najwcześniej jutro :).

Dzięki wielkie za odpowiedź, i za pomoc :)

webber
komentarz
komentarz

Colorsic czy Colorsit? Zresztą bez różnicy bo i tak do wymiany :P

peterka
komentarz
komentarz

no to mi kasy zostanie to wymienia najwyżej, tak na marginesie to na co wymienic??

Dobra dzięki za wszystko :)

Bar33t
komentarz
komentarz

Przy 8800GT moze sobie dac rade, ale mimo wszystko pierwszy raz o czyms takiem slysze :D . Lepiej zainwestowac w Chiefteca 500W, na takim zasilaczu zarowno 8800GT jak i 8800GTS 512 bedzie smigac bezproblemowo ;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.