x-kom hosting

Uchwyt i monitor do laptopa.

Specjal199005
utworzono
utworzono

Cześć. Poszukuję jakiegoś uchwytu na monitor doczepianego do laptopa, lub do podstawki chłodzącej laptopa. No i do tego również sam monitor. Próbowałem połączyć tablet jako monitor przez wifi ale opóźnienia są spore i im dłużej się to używa to tablet się coraz bardziej zamula. Zależy mi na jak najbardziej budżetowym rozwiązaniu. Nie zależy mi na super jakości obrazu bo ma być to monitor do programowania(poszerzenie obszaru roboczego). No i najlepiej aby był zasilany z usb laptopa żeby ograniczyć ilość przewodów. Możecie coś polecić?
https://www.mediaexpert.pl/komputery-i-tablety/monitory-led/monitor-mobile-pixels-duex-plus-gunmetal-13-3-1920x1080px-ips?gclid=CjwKCAjwyY6pBhA9EiwAMzmfwTaPBqbj_CqDIHS-pbYHLbucBpB2fJk0BdY-UzA2relmCzGAAfaTLRoCj_kQAvD_BwE znalazłem coś takiego ale jest to nie wiele tańsze od mojego laptopa więc czy jestem w stanie coś budżetowego wyszukać?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.