x-kom hosting

Jakiś monitor fhd 24 / 27 cali do ok 800 zł maks 1000 zl

HanibaII
utworzono
utworzono (edytowane)

Jak w temacie szukam monitora fhd 24 lub 27 całe o odświeżanie 144hz lub coś w okolice tego musi mieć freesync premium/gsync chyba że karty nvidi też po kablu dp obsługują zwykły freesync to wtedy nie ma znaczenia nie wiem tylko jaka matrycę wybrać w aktualnym monitorze narzekam trochę na  jasnosc gdyż jak pada światło dzienne nawet bez słońca to trochę oświetla mi obraz i gorzej widzę przez co muszę upuszczac roletę aktualnie monitor ma matrycę IPS i jest to monitor firmy aoc ew mogę dorzucić maks 200 zl jeszcze

Edytowane przez HanibaII

tapczan2
komentarz
komentarz (edytowane)

Z technologią G-SYNC® masz model AOC 27G2SAE/BK za 759 zł. Ma 27", rozdzielczość Full HD, odświeżanie 165 Hz, FreeSync™ Premium, NVIDIA® G-SYNC®,

Jasność 350 cd/m².

Druga opcja to Samsung Odyssey G4 LS25BG400EUXEN 240Hz za 999 zł. Ma 25", rozdzielczość Full HD, odświeżanie 240 Hz, FreeSync™ Premium, NVIDIA® G-SYNC® Compatible, Jasność 400 cd/m².

Edytowane przez tapczan2
HanibaII
komentarz
komentarz

A co możesz powiedzieć na temat matrycy VA vs IPS w codziennym graniu są jakoś mocno widoczne różnice? Monitor trzymałbym dosyć blisko

tapczan2
komentarz
komentarz

@HanibaII Jest dużo filmów na ten temat, np.

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.