x-kom hosting

Kompatybilnosc z gtx 750

sss248
utworzono
utworzono

Witem. Czy płyta główna H81M-plus będzie kompatybilna z gtx 750 oraz intel i5-4690k ?

Mogeto
komentarz
komentarz

Karta graficzna kompatybilna. Co do procesora - ta płyta główna musi mieć wgrany odpowiednio nowy bios, inaczej ten procesor nie ruszy.

Nie wiem czy masz już tego i5 4690K czy dopiero zamierzasz kupić. Jeśli zamierzasz kupić, weź i5 4670, bo ten model nie będzie potrzebował nowego biosu.

Ponadto nie ma sensu brać procesora z serii K pod chipset H81. Czyli zamiast i5 4670K lepiej wziąć i5 4670. Chyba, że są w identycznej cenie, wtedy obojętnie który.

sss248
komentarz
komentarz

Mam juz zakupiony procesor i plyte, to teraz jak chce odpalic tego procka musze bios zaktualizowac?

Mogeto
komentarz
komentarz

Nie wiadomo jaki bios ma płyta. Być może płyta ma już wgrany najnowszy bios, wtedy procesor odpali.

  • Dobra wypowiedź 1
sss248
komentarz
komentarz

Nie wiem czy ma najnowszy bios, nie moge tego w zaden sposob sprawdzic

Mogeto
komentarz
komentarz

Jeśli bios jest za stary, to prawdopodobnie będzie czarny ekran. W takim wypadku trzeba będzie włożyć starszy procesor, wgrać nowy bios i dopiero na końcu włożyć 4690K.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.