x-kom hosting

HP Omen słaba wydajność

gamer66
utworzono
utworzono

Witam, posiadam Laptop HP OMEN 15-en0000 (1C099AV). Dawno go nie używałem, jakiś czas temu sformatowałem dysk i zainstalowałem windows 11. Ostatnio chciałem w coś zagrać i zauważyłem, że wydajność jest bardzo słaba, nawet kilkuletnie gry się przycinają, zresztą przy bieżących funkcjach jak przeglądanie internetu też chodzi wolniej, oczywiście mam najnowsze sterowniki i biosa, laptop jest podłączony do zasilania. Co może być tego przyczyną, co mogę z tym zrobić? Z góry dziękuję za odpowiedź.

iSkuL
komentarz
komentarz

Co masz na myśli dawno? Jeśli przez długi czas laptop nie jest użytkowany to dysk może trochę dostać. Ja bym na początku zrobił tak. Przeinstalował na Windowsa 10 i sprawdził jak na 10 działa. Lub po prostu przeinstalował Windowsa. Często problemem jest tylko system.

Sprawdził bym również pamięć RAM. Są MemTesty do sprawdzenia czy RAM nie ma problemów.

Sobiepan
komentarz
komentarz

a jakie masz temperatury? 

anioł2009
komentarz
komentarz

Wroc do windowsa 10... to podstawa.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.