x-kom hosting

Nie działa dźwięk w nowym laptopie

DonPedroV2
utworzono
utworzono

Witam. Zakupiłem laptopa MSI thin GF63. Od samego początku po zainstalowaniu systemu urządzenie nie wykrywało głośników. Słuchawki po podłączeniu również nie działały. Po odpaleniu filmiku na yt było słychać delikatny szum z głośników. Sterowniki sprawdzałem - wszystkie aktualne. Myślicie, że to jakas wada fabryczna?

dzwiek.png

anioł2009
komentarz
komentarz

Brak sterownika chipsetu lub innego... Sprawdź ponownie sterowniki czy masz wgrane ze strony producenta laptopa 

DonPedroV2
komentarz
komentarz

@anioł2009 Mógłbyś podać jakiś link? Nie mogę znaleźć nic innego. Dokładny model to Thin GF63 12UDX

Gawel
komentarz
komentarz

Dziwne że nowy laptop nie ma zainstalowanych sterowników. Ten Komputer/ zarządzaj i menedżer urządzeń. Jakieś wykrzykniki ?

DonPedroV2
komentarz
komentarz

@Gawel Nvidia high definition audio widnieje jako nie podłączone i to jedyne co mam gdy wejdę w panel sterowania>dźwięk>odtwarzanie

DonPedroV2
komentarz
komentarz

Znalazłem, że brakuje sterowników do intel high definition audio, jednak nie mogę ich nigdzie znaleźć.

DonPedroV2
komentarz
komentarz

Dzięki za pomoc, udało się ogarnąć

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.