x-kom hosting

Problem z wydajnością karty sieciowej

Bartek Bartek 234
utworzono
utworzono

Hej mam problem z internet w komputerze . Komputer jest na kartę sieciową i jest problem z internetem na kablu miałem 800 mb/s a przez kartę sieciową tylko 30mb/s na laptopie było to około 400mb/s .Karta sieciowa to

Asus USB-ac51 i jest nowa komputer kupiłem około tydzień temu. Specyfikacja to karta graficzna - rtx 4060 procesor ryzen 5 5500 płyta głowna asus prime B550-plus i jest to gotowy pc a nie składany. Miał ktoś taki problem albo wie jak go rozwiązać bo już nie wiem co robić czy go oddawać na gwarancję z góry dzięki za poświęcenie czasu.

  • 2 tygodnie później...

Sławomir
komentarz
komentarz

Problemem jest ta karta.. zrób dziurę w ścianie przepchaj kabel i miej spokój.

 

Sterowniki zainstalowałeś?

https://www.asus.com/pl/networking-iot-servers/adapters/all-series/usbac51/helpdesk_download/?model2Name=USBAC51

 

Możesz też wymusić w opcjach karty, w menedżerze urządzeń, aby używała tylko jednego najszybszego pasma 5GHz.

Jednak przy słabym zasięgu może gubić zasięg całkowicie.

  • Dobra wypowiedź 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.