x-kom hosting

Mała ilość fpsów w całkiem niezłym sprzęcie (proszę o pomoc)

Arteq949
utworzono
utworzono

Problemem jest brak większej ilości fpsów po zakupie nowej karty graficznej. 

Cały sprzęt składa się z:

płyta główna GIGABYTE B550 Gaming x v2 

procek ryzen 7 5800X

grafika Gigabyte GeForce RTX 4060 Ti Gaming OC 16GB GDDR6  (Stara karta Radeon rx590 Saphire) 

RAM Patriot 16GB (2x8GB) 3000MHz CL16 Viper 4

Chłodzenie be quiet! Dark Rock Pro 4 120/135mm

Zasilacz be quiet! System Power 10 650W 80 Plus Bronze

 

Robiłem już wiele, aktualizowałem BIOS, sprawdzałem temperatury procka (wszystko w normie), na płycie głównej wszystko dociśnięte jak należy, sterowniki do karty wgrane, itd.

Ma ktoś może jakiś pomysł???????

Dodam że troche mnie to wszystko kosztowało nerwów i pieniędzy i po mału PSYCHA MI SIADA.

leelareso
komentarz
komentarz

Jakie to gry? Rozdzielczości? Usuwałeś stare sterowniki od amd programem DDU przed wgraniem tych od nvidi?

Arteq949
komentarz
komentarz

@leelareso Robiłem formata. Jeśli chodzi o gry to np w takim Rainbow six siege mam między 80 a 110 fpsów. Kumpel na praktycznie tym samym setupie ma miedzy 280 a 300 fpsów, u niego różnicą są tylko RAMY on ma ich 3200mhz więc niebyt duża ta różnica a co do roździelczośći to klasyczne fullhd 1920×1080

 

leelareso
komentarz
komentarz

musiałbyś nagrać jak to wygląda w grze z odpalonym OSD z afterburnera by można było zobaczyć zużycie temperatury itd. Możesz też zobaczyć jak się zachowuje w furmarku

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.