x-kom hosting

Laptop do 4000/4000+

Zielony44
utworzono
utworzono

Witam, szukam laptopa do 4000zł (mogę delikatnie nadgiąć budżet jak będzie coś ciekawego)

Laptop głownie będzie służył do przeglądania internetu (olx, allegro, poczta. yt, różnego rodzaje fora itp), czasami może obejrzeć film jakiś ale w to wątpię oraz żeby czasami zagrać w gry typu lol, metin2, cs

Wymagania:
-max wydajność,
-grafika zintegrowana lub coś delikatnie mocniejszego co uciągnie wyżej wymienione gry (nie chce ciężkiego i grubego laptopa gamingowego)
-ekran 15,6/16
-możliwość wsadzenia dwóch dysków
-metalowa obudowa może też by się znalazła w tym budżecie było by super
-systemu nie wymagam (może być ale nie musi)

 

Uwielbiam laptopy lenovo z seri thinkbook, byłoby coś z tego czy coś innego zaproponujecie?

tapczan2
komentarz
komentarz (edytowane)

Zobacz Lenovo ThinkPad E15 i5-1235U/16GB/512/Win11P na mocnym 10 rdzeniowym procesorze. W obudowie zmieszczą się 2 dyski (jeden już zamontowany). Ma solidną obudowę (aluminiowa pokrywa matrycy, standard militarny MIL-STD-810H), pojemną baterię, ekran IPS 15,6" i 3 lata gwarancji.

iSkuL
komentarz
komentarz

Ja od siebie polecę ten laptop:

NS51PU-15PL52 i7-1260P/32GB DDR4/1TB SSD M.2 PCIe za 3599. Tutaj laptop od Dream Machines Polskiej marki. Już dużo razy był polecany, ale moim zdaniem naprawdę ma dobrą cenę do tego co oferuje. Masz tutaj procesor i7 12 generacji. Dodatkowo laptop posiada 32GB pamięci RAM DDR4 3200 MHz . Laptop jest solidnie wykonany ma aluminiową obudowę. Ma dwa dyski SSD M.2 z czego posiada już wbudowany dysk 1TB SSD M.2 PCIe. 

Na stronie możesz dodatkowo dokupić 3 lata gwarancji jeśli potrzebujesz. Laptop niestety nie ma Windowsa w przeciwieństwie do Lenovo, które polecił kolega, ale moim zdaniem naprawdę interesujący sprzęt.

Zielony44
komentarz
komentarz

@tapczan2 niestety, thinkpad ma ten przycisk czerwony, który mi nie siedzi jakoś, ale jak nic ciekawego się nie pojawi to przemyślę.

 

@iSkuL laptop ma obudowę wykonaną w całości z tworzywa z tego co czytałem

iSkuL
komentarz
komentarz

@Zielony44 Hej, gdzie czytałeś? Linia biznesowa ma metalowe obudowy. Wiem, bo miałem okazję z niego korzystać i naprawdę jest solidny.

Zielony44
komentarz
komentarz

@iSkuL Czytałem recenzje na internecie tego modelu 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.