x-kom hosting

Proszę o pomoc w doborze procesoru

ggg2p31
utworzono
utworzono

Witam, bardzo bym prosił o wyszukanie procesoru torche lepszego niz mam obecnie aby przedewszystkim pasowal do płyty głownej itd ( jestem zielony w temacie i głownie chodzi o to aby cs2 dało się uruchomić, bo z tego co wiem nie jest kompatybliny z procesorami Phenom ) na zdjęciu model procesora z tego co wiem moj chipset na procesor to am3 wiec zaden am4 nie podejdzie?  

f.png

Mogeto
komentarz
komentarz

Najlepsze procesory pod Twoją płytę główną to FX8300, 8310 lub 8320 w wersji E (8320E).  Muszą mieć TDP 95W, więc patrz tylko na te trzy modele. Więcej niż 100zł nie opłaca się dawać.  Po wymianie musisz przywrócić bios do fabrycznych ustawień.

Tylko bądź świadomy, że to trochę jak wymiana Fiata Cinquecento na Seicento.

 

ggg2p31
komentarz
komentarz

@Mogeto kupiłem juz po twojej odpowiedzi 

Procesor AMD FX-6300 AM3+ [FD6300WMW6KHK] 95W TDP będzie ok? na chipset am3 + , dałęm 50 zł wiec nie boli i tez mam swiadomosc ze to nie ulepszenie komputera a jedynie wymiana czesci :) i drugie pytanie, zaktualizowalem biosa przed montazem tego procka bo tak zaleca producent tego modelu , a ty piszesz ze musze przywracac biosa do ustawien fabrycznych, dlaczego?  

leelareso
komentarz
komentarz
9 godzin temu, ggg2p31 napisał:

ty piszesz ze musze przywracac biosa do ustawien fabrycznych, dlaczego?

By wszystko działało poprawnie na 100%.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.