x-kom hosting

FRST Logi Pomoc

Ninjak
utworzono
utworzono

Dzień Dobry mam problemy z kompem a dokładnie to z przeglądarką czasami chodzi normlanie a nieraz się zawiesza i trzeba czekać aż problem ustanie i tak w kółko, aktualnie korzystam z opery GX pobrałem Chrome ale problem zostaje inne aplikacje działają normlanie gry też. Wczoraj miałem sytuacje gdzie gdzie wywaliło mi bsod (Ntoskrnl.Exe) musiałem wyłączyć profil XMP na ramach zresetować bios i system ruszył, włączyłem profil xmp i na razie błędu nie wywala co robić dalej ? 

Addition.txt FRST.txt Shortcut.txt

leelareso
komentarz
komentarz

Wrzuć screeny z programu crystal disc info, ram możesz sprawdzić za pomocą programu memtest (pojedynczo kości)

możesz najpierw użyć DISM /Online /Cleanup-Image /RestoreHealth

W cmd jako administrator.

Ninjak
komentarz
komentarz

@leelareso Wysyłam 

dysk 1.png

dysk 2.png

leelareso
komentarz
komentarz

a 2 dysk? Ten m2 spcc wygląda na zdrowy

Ninjak
komentarz
komentarz

@leelareso a przepraszam wysyłam 2 

dysk 2.png

leelareso
komentarz
komentarz

Poza tym jednym błędem na dysku E to wyglądają ok, próbowałeś te rozwiązania co podałem?

Ninjak
komentarz
komentarz

@leelareso zrobiłem na razie tylko to, mam sprawdzić ramy tym programem ?

cmd.png

leelareso
komentarz
komentarz

albo możesz windowsowym tylko o wiele mniej dokładny jest, ale szybszy.

Ninjak
komentarz
komentarz

@leelareso robiłem wczoraj z dwa razy windowsowym i 0 błędów 

Ninjak
komentarz
komentarz

Przez 1h użytkowania przeglądarki był spokój ale problem wrócił i znowu się tnie, jak wyłączę przeglądarkę to inne aplikacje działają normalnie 

Ninjak
komentarz
komentarz

@leelareso Zrobiłem format tak że dziękuję za pomoc :) 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.