x-kom hosting

Problemy z myszką i klawiaturą

bigmak56
utworzono
utworzono

Witam. Problem występuje od dłuższego czasu, ale wystarczał zwykły restart systemu lub trochę mocniejsze przesunięcie z prawej do lewej strony strony palcem na touchpadzie (serio xD), aby wszystko poprawnie działało przez resztę dnia. Jednak dzisiaj z jakiegoś powodu problem się nasilił i wystąpił już 3 razy z rzędu.

Klawiatura w moim laptopie nie działa, więc korzystam z klawiatury i myszki, które są razem podpięte na jednym odbiorniku USB. Jeśli chodzi o te 3 przypadki, o których wyżej wspomniałem, to co pewien czas gdy coś robię, myszka zaczyna żyć własnym życiem i gdy chcę sobie kliknąć LPM, ona klika dwukrotnie, co prowadzi do tego, że ciężko robić niektóre rzeczy. Natomiast klawiatura nie pozwala na wpisanie żadnego tekstu (np. w oknie przeglądarki), bo literki są automatycznie usuwane. Po restarcie systemu wszystko wraca do normy, a po pewnym czasie (nie liczyłem, ale na oko nie więcej niż 30 min), cały problem się powtarza (tak już 3 razy). Nie wiem o co chodzi i jak to naprawić.

bigmak56
komentarz
komentarz

Problem chyba rozwiązany. Po aktualizacji sterowników już przez godzinę mam spokój.

  • Dobra wypowiedź 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.