x-kom hosting

Pomocy! Gra mi ścina co 2 sekundy.

SHADOW12343
utworzono
utworzono

Witam, mam problem z grą cyberpunk 2077, podczas grania w grę mam ścinki co około 2 sekundy gra ścina na jakos 0.5 sek i nie da się z tym grać, puki co takie zdażenie występuje tylko w cyberpanku , sytułacja jest nagrana na załączniku. W samym lobby nawet nie dzieje się tak ale gdy wczytam zapis dzieje się i w ustawieniach i w samej grze , gra z takimi ścinkami jest nie do zniesienia.
Fps są stabilne i to nie wina wydajnośći komputer sie nie przegrzewa procesor wyrabia ram również nie wiem o co może chodzić , cyberpunka grałem już niecały rok temu i tego problemu nie było grałem również z modami i nic , tera spróbowałem wrać 2 mody te co uzywalem kiedys i wyłączyłem aktualizaje automatyczne windowsa poza tym raczej nic nie robiłem a gra zaczęła ścinać.
 

 

2023-09-29 15-36-32.mkv

leelareso
komentarz
komentarz

Może tak specyfikacja pc wraz z zasilaczem? Redzi też pisali, że mogą występować problemy na starych save i lepiej zacząć od nowa. Pobierałeś też najnowsze sterowniki do gpu?

42 minuty temu, SHADOW12343 napisał:

Fps są stabilne i to nie wina wydajnośći komputer sie nie przegrzewa procesor wyrabia ram również nie wiem o co może chodzić

A gdzie dowówd? Żadnego osd z fps, temperaturą jak i zużyciem nie ma widocznego.

  • Dobra wypowiedź 1
anioł2009
komentarz
komentarz
47 minut temu, SHADOW12343 napisał:

grałem już niecały rok temu i tego problemu nie było grałem również z modami i nic , tera spróbowałem wrać 2 mody te co uzywalem kiedys

a stare mody są kompatybilne z nową wersją 2.0 gry ????

  • Dobra wypowiedź 1
SHADOW12343
komentarz
komentarz

@leelareso Jeśli chodzi o tą specyfikacje to nie do końca rozumiem o co chodzi. Temperature sprawdziałem pare razy na hwinfo a fps sprawdzałem z amd pamięć trochę miała problem jak miałem pare żeczy odpalonyc ale po  wyłączeniu sprawdzałem w menadżerze zadań tez kilka razy było git , procesor też wyrabiał . Jeśli chodzi o save to zacząłem od samego początku a sterowniki praktycznie od razu sprawdziłem i zreinstalowałem na szybko ale to nie to.@anioł2009 Propo tego to właśnie chciałem to sprawdzić niestety szybko wgrywałem te mody i do różnych folderów powchodziły więc postanowiłem zreinstalować gre całkiem i zobaczyć czy pomoże by sprawdzić czy to nie od tego gra za 2 godzinki się zainstaluje i się okaże.

SHADOW12343
komentarz
komentarz (edytowane)

@anioł2009 no i prawdopowdobnie o to chodziło bo po reinstalacji i 5 godzinkach zmarnowanych działa ;) dzięki za udzielanie sie ;D

(a jeszcze jak zamknąć temat?)

 

anioł2009
komentarz
komentarz

Czyli temat rozwiązany. Tematy zamyka moderacja.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.