x-kom hosting

Płyta główna [X99-A/USB3.1] ASUS X99-A/USB3.1 [Socket 2011 V3 Chipset Intel x99 USB 3.1]

Koralina
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam Was serdecznie :) mam na imie Karolina i jestem nowa na forum, ale mam nadzieje, że pomożecie mi w rozwiązaniu mojej zagwozdki ;)

 

Mam zestaw komputerowy, który był składany w 2016 roku i jak dotąd nie mogę na niego narzekać. Na codzien pracuje na 3ds maxie i przede wszystkim wykonuję renderingi. Aby przyspieszyć swoja pracę myslę nad zmianą karty graficznej (obecnie posiadam Gigabyte GeForce ® GTX 1070 Founders Edition 8GB GDDR5 VR Ready) a myślałam aby zmienić ją na: MSI GeForce RTX 4060 Ti Gaming x 16 GB GDDR6. Potrzebuje tutaj Waszej fachowej porady czy moja płyta główna będzie kompatybilna z ta nową karta graficzna? Od razu zaznaczam, ze jeżeli chodzi o sam sprzęt komputerowy to moja wiedza jest znikoma stąd tez moje pytanie, wiec bądźcie wyrozumiali ;)

 

Płyta główna [X99-A/USB3.1] ASUS X99-A/USB3.1 [Socket 2011 V3 Chipset Intel x99 USB 3.1]

 

Poniżej podrzucę jeszcze inne komponenty kompa abyście mieli szerszy obraz:

Obudowa: SilentiumPC Gladius GD-X60 Pure Black

Procesor: Intel Core i7-5960X

RAM: HyperX DDR4 8x 8GB 2133MHz Cl14 Fury Black

Dysk:Samsung 850 Pro 256GB

Dysk:Toshiba P300 3TB

Zasilacz: Corsair HX850i CP-9020073-EU

Chłodzenie: Noctua NH-D15

Naped: ASUS DVD+/-RW DRW-DRW-24F1MT

 

Jeżeli macie jeszcze jakieś inne pomysły aby przyspieszyć prace kompa to chętnie poczytam :)

Pozdrawiam Was serdecznie!

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.