x-kom hosting

Dioda Cpu

Użytkownik457891
utworzono
utworzono

Cześć byłem na wyjeździe półtora tygodnia i przed wyjazdem komputer działał bezproblemowo na czas wyjazdu wyłączyłem korki w domu aby nic się przypadkiem nie stało, po powrocie dziś próbowałem włączyć komputer jednakże wyświetla się biała dioda obok cpu i to tyle. Wentylatory chodzą, wszystko wygląda na sprawne jednakże na wyglądzie się kończy. Zmieniałem już ramy kolejność i na inne sztuki, wyjąłem baterie BIOS podpiąłem oryginalne kable od zasilacza(miałem customowe przedłużki) tak naprawdę zrobiłem wszystko co proponuje internet i inne fora jednakże bez upragnionego celu. Ma ktoś jakiś pomysł co zrobić? Procesor to Ryzen 5 5600x a płyta to msi b550 gaming plus. Jeśli zdjęcie ma w jakiś sposób pomóc mogę je dodać w odpowiedzi dla kogoś.

leelareso
komentarz
komentarz

Zasilacz jaki? Próbowałeś wyciągnąć i włożyć jeszcze raz cpu w socket (oczywiście bez zasilania).

Użytkownik457891
komentarz
komentarz

Zasilacz Kolink Enclave 700W 80 Plus Gold, i tak próbowałem już

leelareso
komentarz
komentarz

Możesz jeszcze podmienić zasilacz na inny, pierwszy raz słyszę o tej marce zasilacza.

Użytkownik457891
komentarz
komentarz

Jasne, jutro spróbuje zorganizować jakiś zasilacz. Kolink dobra marka, miałem kilka zasilaczy i każdy sprawował się bez zarzutów

anioł2009
komentarz
komentarz

Akurat Enclave to tier C zasilaczy czyli taki bardzo średniak gdzie zdarzają się wtopy.   Kolink robi dobrą serię Continuum 80 plus platinum za ok 900zł+

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.