x-kom hosting

Po tym filmie, zmieniła mi się roździelczość ekranu, foldery nachodzą na siebię. Co mogę zrobić?

KONCUR95
utworzono
utworzono

Witma, 
Mam problem z przeglądarkami, mianowicie, opera, firefox czy nawet interenet exploroler niedziałają. 
Działa mi przeglądarka z A AVG chrome  z antywiusa.|
Zastosowałem się do filmiku wyżej, po resecie wsztstkie ikony są powiększone, nachodzą na siebie jakby ustawienia rodzielczości nie działały, co robić?
Istnieje jakiś reset tych komend? Jest w stanie ktoś mi z tym pomóc? 
Z góry dziękuje i pozdrawiam.

 

POMOC.png

ThreeG
komentarz
komentarz

Jeśli z jakiegoś powodu zmieniła Ci się rozdzielczość to możesz ją zmienić w ustawieniach systemu, a rozmiar ikon poprzez użycie Ctrl + Scroll. Co do filmu to nie ma on nic wspólnego z rozdzielczością czy rozmiarem ikon, natomiast jeśli chcesz cofnąć operacje z poradnika wystarczy wejść do okna połączeń sieciowych i przestawić DNS z powrotem na automatyczny i w zasadzie tyle. A jeśli chodzi o sam problem z niedziałającymi przeglądarkami to przyczyn może być wiele, jak np. jakieś wirusy, albo nawet antywirusy, widzę też tam jakiś vpn, on też może też sprawiać problemy przy błędnym ustawieniu, a być może masz jeszcze jakieś aplikacje które wpływają na internet. Osobiście przeskanowałbym komputer Malwarebytes'em, i posprawdzał poszczególne aplikacje. Ewentualnie można po prostu walnąć formata i postawić system od nowa. 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.