x-kom hosting

Problem z rozszerzeniem Vimeo w Google Chrome

Mike Milligan
utworzono
utworzono

Cześć wszystkim!

Mam problem z rozszerzeniem Vimeo. Nie mogę nagrywać zarówno ekranu, jak i kamery z laptopa na Facebooku i Instagramie. Co ciekawe - na jakiejkolwiek innej stronie, która przyszła mi do głowy nie miałem tych problemów (twitter, youtube, google itd.)

Do tej pory używałem PC'a i nie miałem jakichkolwiek problemów. Obecnie staram się wykorzystać laptop pracowniczy, gdyż jest znacząco sprawniejszy i może przyśpieszyć moją pracę jako freelancer. Starałem rozwiązać ten problem z kolegą z pracy, który również nie był w stanie nagrywać kamerą na stronach Meta.

Domyślam się, że coś może być zablokowane przez administratora - dlaczego jednak mogę nagrywać wszystko inne, włącznie z naszymi wewnętrznymi stronami organizacji. Dziwne.

Czy jest ktoś w stanie mi pomóc?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.