x-kom hosting

Laptop dla mamy do 5500 zł (praca biurowa obsługa socjal mediów)

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: tapczan2 ,
Divers93
utworzono
utworzono

Cześć,

Szukam laptopa dla mamy do 5.5 tys zł. Zależy mi na czymś co długo popracuje na baterii, mamie natomiast zależy na rozmiarze idealnie jakby była to 15 calówka.

Mama będzie pracować głównie ze zdjęciami i officem.

Moja propozycja to ASUS Vivobook S 15 K5504

Z góry dziękuję za pomoc :)

Prosaid
komentarz
komentarz

@Divers93 Praca ze zdjęciami? Możesz coś więcej powiedzieć.

ASUS Vivobook Go 15 R5-7520U/16GB/512/Win11 OLED 3099 zł
Jeżeli jest to podstawowa praca przeglądania + ewentualnie poprawki to wystarczy. Jest dość lekki i posiada dobrej jakości matrycę OLED.

  • Super 1
  • Rekomendowana odpowiedź
tapczan2
komentarz
komentarz (edytowane)

W tym budżecie możesz rozważyć takie modele jak:

ASUS ZenBook 15 R5-7535U/16GB/512/Win11 OLED 120Hz za 5 499 zł. Ma dobry wyświetlacz 15,6" OLED o rozdzielczości 2880 x 1620 z odświeżaniem 120 Hz o jasności 400 cd/m² z pokryciem barw 100% DCI-P3 i HDR 600.

Druga opcja to model dedykowany do projektowania graficznego Acer Swift X i5-1240P/16GB/512/Win11 A370M QHD+ za 4 999 zł. Ma dobry matowy wyświetlacz IPS 16" o rozdzielczości 2560 x 1600 (WQXGA) i jasności 400 cd/m² z pokryciem barw 100% sRGB. Dodatkowo ma mocny 12 rdzeniowy wyświetlacz i dwie karty graficzne w tym dedykowaną (Intel Arc™ A370M).

  • Dziękuję 1
Anawa
komentarz
komentarz
Cytuj

Moja propozycja to ASUS Vivobook S 15 K5504

Dobra propozycja. Co do długości pracy na baterii to ile +- godzin masz na myśli?

  • Dobra wypowiedź 1
Divers93
komentarz
komentarz

@tapczan2  Bardzo dziękuje za polecenie ten Asus idealnie się wpasowuje, będziemy go brali dodatkowo widzę że bierzesz udział w programie partnerskim więc biorę go z twojego linka :)

@Anawa  Nie mam skonkretyzowanych potrzeb generalnie im dłużej tym lepiej :P

@Prosaid ten by wystarczył jednak musi wydać określoną kwotę a resztę musi zwrócić także zdecydujemy się na ten od tapczana2

 

  • Super 1
Prosaid
komentarz
komentarz

@Divers93 Nie możesz dobrać do tego akcesoriów? Rozumiem że to jakieś dofinasowanie?

Acer Swift Edge R5-6600U/16GB/512/Win11 OLED Czarny 4199 zł
Matryca 4k OLED, w pełni magnezowo aluminiowa obudowa, waga 1,1kg. 

tapczan2
komentarz
komentarz

@Divers93 Cieszę się, że Zenbook trafił idealnie w Twoje oczekiwania. Jak do ciebie dotrze to daj znać jak się sprawuje. Pozdrawiam.

Divers93
komentarz
komentarz

@Prosaid mama tyle miała na laptopa nie może za bardzo nic w tym dobrać 

@tapczan2 Dotarł na ta chwilę jest przeszczęśliwa ;)

  • Dobra wypowiedź 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.