x-kom hosting

Niewidoczne programy w "Odinstaluj Programy" z dysku D.

VERSU117
utworzono
utworzono

Witam Forumowiczów!
Mam pewien problem z Windowsem 11, w panelu sterowania w sekcji "Odinstaluj Programy" nie widzę żadnych programów zainstalowanych na dysku D jednak widzę wszystkie z dysku C (Systemowego). Mój dysk D jest SSD'kiem ze starego komputera, jest on wyświetlany przez system i rzekomo działa poprawnie ale nie widzę programów zainstalowanych na tym dysku, nawet na RevoUninstallerze nie widzę swoich programów z dysku D. Jest to dla mnie bardzo ważne aby uzyskać dostęp do tych programów, bo chciałbym odinstalować jeden który nadpisuje program na dysku C przez co niektóre funkcje są zepsute. Próbowałem odinstalować dysk i zainstalować na nowo (nadal brak programów w panelu sterowania). Próbowałem także zmienić Literkę dysku i to też nie przeniosło efektów. Nie wiem czy nie spróbować formata dysku lub sprawdzić czy SATA jest dobrze podłączona no ale cholera jak wykrywa dysk to chyba wszystko działa. Dodam jeszcze że dysku D używałem na Windowsie 10 i nie był to dysk systemowy. Obecnie dysk C jest moim systemowym i używam Windowsa 11. Komputer zakupiony niedawno bo 2 tygodnie temu, jedyna awaria jaką miał to wadliwy zasilacz. Jakieś sugestie co mogę zrobić aby to naprawić?

obraz_2023-09-21_222914916.png

Gawel
komentarz
komentarz

Jeżeli przełożyłeś dysk to nie dziwne że są nie widoczne, system nie ma informacji że są zainstalowane. Zobacz w folderze programu tam powinien być plik Uninstaller.  

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.