x-kom hosting

Problem z KVM w monitorze GIGABYTE M32QC 31,5"

Olek132Pc
utworzono
utworzono

Hej. Ogólnie to mam problem z wbudowanym KVM w monitorze "GIGABYTE M32QC 31.5" 2560x1440px 165Hz 1 ms Curved". Podłączyłem ładnie elegancko myszkę do monitora na usb, Monitor do PC przez DP (na hdmi też próbowałem), monitor również do PC bez USB - B, no i usb C z monitora do jednego telefonu/drugiego i laptopa. Problem wygląda tak, że po odpaleniu KVM, monitor gaśnie, myszka pokazuje się na telefonie i można sobie korzystać ale trwa to tylko jakieś 5 sekund i wraca do wyświetlania obrazu z PC. Żaden obraz nie jest przesyłany a tylko myszka na kilka sekund. Próbowałem różnych opcji w ustawieniach monitora ale nic. Wyczytałem, że jak KVM nie dostanie sygnału wejściowego to wraca to pierwotnego sygnału ale przecież podłączam i powinno być okej.

Telefony oba Xiaomi, jeden 4 lata redmi note 7, drugi mi 12T 5g z końcówki tamtego roku.
kabla używałem początkowo Kabel USB Unitek USB-C - USB-C 2 m Srebrny (C14091ABK)  (3.1. gen 1) ale nic, potem kupiłem 3mk Hyper ThunderBolt Cable 240W ( standard 4.0) i też to samo.

no chyba że problem leży w komputerze ale nie mam innego aby sprawdzić.
Płyta główna Gigabyte B560I AORUS PRO AX

Procesor Intel Core i5-11600K, 3.9 GHz, 12 MB, BOX (BX8070811600K)
Zasilacz be quiet! SFX-L Power 600W (BN239)
Pamięć G.Skill Ripjaws V, DDR4, 16 GB, 3600MHz, CL16 (F4-3600C16D-16GVK)
Chłodzenie wodne be quiet! Pure Loop 120mm (BW005)
dysk samsung 990 PRO 1TB

no ew. karta bo stara i msi 1050 Ti gaming

Ktoś miał podobny problem?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.