x-kom hosting

Laptop do nauki programowania, przeznaczenie biurowe, budżet do 3500 zł

frostevil
utworzono
utworzono

Witam, szukam laptopa jak w temacie. Zacząłem nauke programowania więc chciałbym przerzucić się z PC na laptopa. Dodatkowo przegladanie interentu, oglądanie filmów i ogólna nauka.

Obecnie inne wymagania nie przychodzą mi do głowy, raczej laptop z serii "małych" będę chciał go podłączyć do 2 monitorów.

Budżet na laptop ~3500 zł.

Może od razu pod temat podłącze wybór monitorów. Jakby ktoś miał jakąś ciekawą propozycję do 1 000 zł.

 

tapczan2
komentarz
komentarz (edytowane)

Zobacz Lenovo IdeaPad 3-15 i5-1235U/16GB/512/Win11X za 3 349 zł. Jest lekki 1,63 kg i podłączysz do niego 2 monitory bo ma złącza

USB Typu-C (z DisplayPort i Power Delivery) - 1 szt.m i HDMI 1.4 - 1 szt.

Z mniejszym ekranem jest jeszcze Acer Swift 3 R5-5500U/16GB/512/Win11 za 3 099 zł. Jest tańszy ale ma mniej wydajny procesor chociaż do Twoich zastosowań wystarczy.

  • konto oficjalne
X-KOM
komentarz
komentarz

Hej, 

 

Największy wybór w tym budżecie będzie wśród laptopów 15,6-calowych. Zostawię tutaj po sobie nową rewizję Aspire 5. To laptop na świeżym Ryzenie 5 i 16 GB, Do Twoich zadań to w zupełności wystarczy, ale z przyjemnych rzeczy, to kosztuje mniej niż 3000 zł (konfiguracja z systemem), a mimo to jest aluminiowy. 

Matryca to poprawny 300 nitowy IPS. 
Bez problemu podłączysz do niego dwa monitory. Jeden za pomocą HDMI, drugi za pomocą kabla USB-C - DisplayPort. 
 

  • Dobra wypowiedź 1
Prosaid
komentarz
komentarz

@frostevil Praktycznie ten sam model podałem w innym temcie.

Lenovo Yoga Slim 7 ProX-14/i5-12500H/16GB/512/Win11 3699 zł
Cena z kodem "czysty-zysk". Matryca 3072 x 1920 IPS z 100% pokryciem kolorów, 400 nitów, w pełni aluminiowa obudowa, wydajny procesor H, niezłe głośniki. 
Jest praktycznie lepiej wykonany od modeli podanych wyżej (z wyjątkiem macbooka - gdyż to podobna półka), lecz jest aktualnie tańszy.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.