x-kom hosting

Blad z update

anioł2009
komentarz
komentarz

Wiesz co takie błędy to i ja mam a dysk 99% zdrowia...Z tym że błędy to nie muszą być jako takie błędy, program rozpoznawać może wszystko jako błąd. Tu nie ma reguły. Bardziej inne parametry smart są ważniejsze :) 

  • 4 tygodnie później...

Zelazny
komentarz
komentarz (edytowane)

Oki, zainstalowałem na nowo Win10. Wszystkie aktualizacje zainstalowane. Utworzyłem dwie zupełnie nowe partycje na dysku NVMe.

Tabelka z Crystaldisk się zmieniła, nie wiem dlaczego. Także, to nie wina dysku. Wcześniej program pokazywał ponad 6000 blędów, a teraz 1852.

Bez tytułu.png

Edytowane przez Zelazny
toska78
komentarz
komentarz (edytowane)

Trochę źle to interpretujesz (wartości w kolumnie RAW).  Widać przecież że wartości są w systemie szesnastkowym. Jak chcesz wyświetlanie w systemie dziesiętnym to trzeba ustawić odpowiednią opcję w funkcjach zaawansowanych aplikacji. Wtedy pokaże większą ilość (wartość) w tej kolumnie odnośnie parametru 0F. Na poprzednich zrzutach miałeś wartości wyświetlane w systemie dziesiętnym więc niepotrzebnie to zmieniałeś. Chyba że po prostu zapomniałeś to przestawić bo domyślnie aplikacja wyświetla wartości w systemie szesnastkowym.

Edytowane przez toska78

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.