x-kom hosting

Problemy ze sprzetem dziwnie hałasuje podczas grania

Mati91939
utworzono
utworzono

Witam mam problem z komputerem podczas grania obojętnie w jaką grę wydaje irytujące dzwięki jakby takie piszczenie/charczy czasami przestanie i po chwili znowu zacznie nawet kilka dobrych sekund moze hałasowac  jak nie gram w żadna grę to fajnie chodzi cicho czasami tam sobie warknie jak by cos sie otarło. Komputer mam od kwietnia 2023 (wszystkie nowe częsci) dopiero teraz mocno zaczeło mnie to irytować wiec się zgłaszam o poradę :smiley:Patrzyłem na temperatury to sa okej nie przekraczają nawet 70stopni na karcie i procku po calym dniu grania mierzone programem  HwMonitor
Karta graficzna: 3060Ti
Procek: i5-12400F
Płyta głowna: B760 Gaming x ax
Zasilacz: Gigabyte UD850GM 850W 80 Plus Gold
Windows:10
Nie wiem czy to wystarczy 

 

 

z góry dziękuję za pomoc :smiley:

Anawa
komentarz
komentarz

Cześć!

 

Piszczenie cewek?

https://pl.wikipedia.org/wiki/Piszczenie_cewek

Mati91939
komentarz
komentarz

Nie wiem całkiem możliwe na innym forum jedna osoba napisała ze tez miał taki problem ale jak wyłaczył oszczędzanie energii w biosie to pomogło co sadzicie? 

 

Anawa
komentarz
komentarz

Możesz spróbować. Daj znać, czy coś pomogło.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.