x-kom hosting

Hp 250 g3,po instalacji win10- Ralink Bluetooth PCIe Adapter w ukrytych urządzeniach z wykrzyknikiem

gt82
utworzono
utworzono (edytowane)

Bt przestał działać .Próbowałem różnych sterowników,nic to nie dało.Cały czas siedzi w ukrytych urządzeniach a kiedy wybiorę aby pokazało ukryte jest przy nim wykrzyknik..Nie mam już pomysłu.Szukam, czytam i wychodzi że trzeba zmienić kartę wifi/bt.Czy temat wam znany?Proszę o pomoc..

Anawa
komentarz
komentarz

Czyli bluetooth nie działa?

gt82
komentarz
komentarz (edytowane)

niestety nie :/

 

już poprawiłem post aby było jaśniej :)

Anawa
komentarz
komentarz

Może sterowników nie wykrywa? Fabrycznie był tam chyba Windows 8?

gt82
komentarz
komentarz

nie wiem jak to działa..Czy wykrywa czy nie.Instalacja sterowników nie pomaga?

Anawa
komentarz
komentarz

Sprawdź, czy są sterowniki pod ten laptop.

gt82
komentarz
komentarz

bt(1)(1).png

gt82
komentarz
komentarz

Jaka karta innego producenta będzie pasowała do tego modelu bo inaczej się chyba nie da...

Anawa
komentarz
komentarz

Nie chcesz spróbować z instalacją Windows 8 na laptopie? Może będą dostępne sterowniki pod Win 8.

Gawel
komentarz
komentarz

Zobacz to

I also had same problem and it got resolved by "go to device manager" step...thanx.:smileyhappy: 

 

Step 1. Go to device manager
Step 2. Right click on "Bluetooth Peripheral Device" that you want
Step 3. Select "Update Driver Software..."
Step 4. Choose "Browse my computer for driver software"
Step 5. Choose "Let me pick from a list of device drivers on my computer"
Step 6. Select "Ports (COM & LPT)"
Step 7. Select "Microsoft" at "Manufacturer" list
Step 8. Finally select "Standard Serial over Bluetooth link"

Cytat ze strony pomocy HP 

gt82
komentarz
komentarz (edytowane)

@Anawa dopiero co zainstalowałem win10.Nie chce używać ósemki.Mam stary dysk s recovery ale nie wiem jak go odpalić.Hp chyba wszystko utrudnia

 

@Gawel zainstalował się i widniej e w Porty(com i LPT) Ale co teraz? Jeden z programów do którego chcę uzywać lapka nie łączy się z urządzeniem.Lapka tez nie widać w BT...

 

gt82
komentarz
komentarz

temat do zamknięcia.Zamieniłem karty i sama się pięknie zainstalowała beż żadnych problemów..

gt82
komentarz
komentarz (edytowane)

potrzebowałem tylko pociągnąc jeszcze jedną antenę do BT.Nie wiem jak to działa ze poprzednia funkcjonowała z jednym kabelkiem,,

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.