x-kom hosting

Opóźnianie się dźwięku

Lucjus
utworzono
utworzono

Witam,

ostatnio zakupiłem nowy laptop asusa i ogólnie śmiga elegancko i jest super oprócz jednego mankamentu - dźwięku. Ogólnie głośniki są mega słabe to swoją drogą, ale po zainstalowaniu fxsounda nie jest już tak źle. Natomiast dziś chciałem sobie machnąć film do wieczorku na weekend i niestety zauważyłem, że głos jest minimalnie opóźniony. Postanowiłem więc, że podłączę słuchawki bluetooth, ale okazało się, że jest jeszcze bardziej opóźniony niż było więc mówi sobie, dobra idę po głośnik. Wygrzebałem głośnik z szafy jbl, który ma jeszcze kabel i podłączyłem, natomiast opóźnienie jest takie same jak w wbudowanych głośnikach (minimalne, ale jest). Na początku myślałem, że świruje (bo stary film), ale odpaliłem ten sam film na telefonie (również podłączając się do tego samego głośnika jbl) i nie mam takiego odczucia, aby dźwięk nie wpasowywał się w ruch ust aktorów. Teraz pytanie moje co robić, czy to może być problem z kartą dźwiękową czy co?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.