x-kom hosting

Wybór karty graficznej

dorian123
utworzono
utworzono

A więc chciałbym zakupić nową karte graficzna ale kompletnie się na tym nie znam a ta co teraz ma to z przed wojny no ale......

Cena do 120zł jesli ktoś zauważył gdzieś na aukcjach jakies fajne do tej ceny to bardzo bym prosił linki.

Jeśli coś mam podać co pomoże w wyborze to proszę napisać post.

Dziekuje i pozdrawiam. 2 + 3 = 5

mis456
komentarz
komentarz
2 + 3 = 5

CO to ma być?

Na AGP CZy PCI-e karta ma być?

Do 120zł (na PCI-e):

http://www.allegro.pl/item375881248_galaxy...mium_1_4ns.html

Warto dopłacić

snip91
komentarz
komentarz
CO to ma być?

Może popis zdolności matematycznych :D

Warto dopłacić

Zgadzam się.

Tylko do jakiego kompa to ma być?

dorian123
komentarz
komentarz

nie wiem czy agp czy pci-e skad mam wiedziec jak ja nawet nie wiem o co chodzi w tym

Komp jest stary ;p

2 + 3 = 5 - funkcja z wieloczłonowego iloczynu kartezjańskiego danego zbioru w tenże zbiór.

-.-

DDr 3 to jest a 3 ma chyba inne wejście pod kompa niż np DDr norm,alne a ja musze wlasnie pod to normalne DDr bo nie bede tamtych innych rzeczy wymieniał żeby móc mieć ta karte graficzna ;]

webber
komentarz
komentarz

nie wiem czy agp czy pci-e skad mam wiedziec jak ja nawet nie wiem o co chodzi w tym
To sprawdź w programie Everest nazwę płyty głównej, procesora, zajżyj pod obudowę i napisz jaki masz zasilacz.
DDr 3 to jest a 3 ma chyba inne wejście pod kompa niż np DDr norm,alne a ja musze wlasnie pod to normalne DDr bo nie bede tamtych innych rzeczy wymieniał żeby móc mieć ta karte graficzna ;]
Pamięć karty graficznej nie ma nic wspólnego z pamięcią operacyjną kompa.
dorian123
komentarz
komentarz

Nazwa płyty głównej Soltek SL-75DRV(-X)/DRV2/DRV4/DRV5

Typ procesora AMD Athlon XP, 1544 MHz (5.75 x 269) 1800+

nie wiem gdzie to jest z tym zasilaczem

a co do tamtego to mówie tylko z tego co wyczytałem bo pisali na innych forach że jak już dobrą karte graficzną to może nie wejść pod starego kompa bo jest wejscie inne to ja juz sie na tym nie znam pisze to co wyczytałem.

Bar33t
komentarz
komentarz

Czyli karta pod AGP: Do tego kompa bym polecal:

GF 5900XT / 6600

Radek 9600XT / 9800SE / 9800 ;)

Zasilacz sprawdz z tylu kompa (marke, moc) ;)

dorian123
komentarz
komentarz

oho ta dobra dzieki

FrogsterPL
komentarz
komentarz

Tylko że ten Radeon potrzebuje sporo prądu - jeśli masz szajsowaty zasilacz, to może nie wyrobić :/ Tylko że do 120 zł ciężko będzie kupić fajny zasilacz i niezłą kartę...

dorian123
komentarz
komentarz

jaki zasilacz proponujesz abym kupił ? zasilacz za oddzielną kase kupie tylko karta miala byc do 120

FrogsterPL
komentarz
komentarz
zasilacz za oddzielną kase kupie tylko karta miala byc do 120

O, bardzo dobrze się składa. Zasilacz - minimum ModeCom MC350 (nie ModeCom Feel!!) lub Chieftec GPS-350EB-101A. Możesz też ewentualnie dopłacić do Chiefteca GPS-400AA-101A - ma wyższą sprawność i będzie "zżerał" nieco mniej prądu, więc po maksimum 2-3 latach różnica w cenie by się zwróciła. Ale sprawdź po prostu ceny.

EDIT:

Może też być jakiś Fortron 350W z 12-centymetrowym wiatrakiem (wśród wersji 8cm często zdarzają się podróbki), np. ATX-350PNF albo FSP350-60HLN lub FPS350-60GLN.

Carlsberg
komentarz
komentarz

właśnie dobry zasilacz to podstawa a z kart to proponowałbym rozglądać się za jakimś radeonem 9600 9800(nie medion) .. te karty pozwoliły by przyzwoicie pograć w wile starszych tytułów..

dorian123
komentarz
komentarz

no ale ja nie wiem o co chodzi z tym medion a zasilacz to sobie kupie ten http://mcs.pc.pl/produkt878.html

dobra zamawiam ta bo wydaje mi sie ze jest dobra i narazie mi wystarczy taka

http://allegro.pl/item376240077_asus_ati_r...er_szybka_.html

FrogsterPL
komentarz
komentarz

http://allegro.pl/item381387179_salon_chie...ie_gratis_.html - tu masz ten zasilacz nieco taniej. Dobry sprzedawca, wielokrotnie kupowałem od niego sprzęt, głównie zasilacze ;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.