x-kom hosting

Dziwne rzeczy po bluescreenie podczas renderowania w adobe premiere pro

Szauma
utworzono
utworzono

Witam, wczoraj zacząłem renderować swój plik który zmontowałemw adobe premierze i nagle wywaliło mi bluescreena.

Komputer szybko się zresetował i odpalił ale nagle zaczeły dziać się dziwne rzeczy:

-audio się kompletnie wywaliło, nie mam dźwieku w systemie ( probowałem wlaczyć je z jakiegoś poradnika ale nie działa, przejde do tego pozniej)

-kiedy chciałem naprawić audio wszedłem w rejestry to rejestry też się nie chciały zapisać ( ładowały się w kółko i nie dało sie ich pozniej zamknąć)

-menedżer urządzen nie chce się odpalić (gdy go odpale jest cały biały i nie można go zamknąć)

-nie mogę wyłączyć ani zrestartować komputera (kręci się kółko zamykania w nieskonczoność, czasami wywali podczas tego bluescreena)

-czuje jakby aplikacje systemowe kompletnie odmówiły (nie mogę zrobić windows update, przywracanie systemu laduje się w nieskonczoność, gdy chciałem usunać jakiś program to też się ładowało w nieskonczoność itp)

 

windows 11

gigabyte b660m

32gb ramu

intel i5 12400f

dysk1 m2 1tb PNY cs3140

dysk2 ssd xc400 256

rtx 3060

Czuje jakby komputer się jakoś ograniczał. Wie ktoś co to może być? Z góry dziękuje za odpowiedż :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.