x-kom hosting

Z win 7 na win 11

Guest2486543
utworzono
utworzono

Aktualnie mam starego windowsa 7 i jestem w trakcie składania nowego pc i moim głównym pytaniem jest to czy opłaca się kupowanie za 570 zł windowsa 11. Pisałem na kilku forach i inni mówią mi, że gdy składam zestaw komputerowy to nie opłaca się brać do tego żadnego systemu bo da się go pobrać za darmo czy coś. Ktoś wspomniał, że jakieś klucze od win 7 są takie same do przejścia na win 11. Jak faktycznie się nie opłaca kupować za taką cenę tego windowsa 11 to dlaczego. Prosiłbym o dokładne wytłumaczenie i z góry dziękuję.

AudiAWX
komentarz
komentarz

Priv

  • Haha 1
leelareso
komentarz
komentarz

Klucze win 11 możesz zgarnąć za 120 zł na g2a, a nie namawiasz do piractwa =)

AudiAWX
komentarz
komentarz

Ty do mnie?
Ja go wysłałem na gvg, cena identyczna.

Ktoś w tych czasach jeszcze jedzie na piratach?
Zresztą świat jest dziwny, to może... Ale kuźwa mieć 6 klocków i wiecej na kompa a kombinować z windą i office to chyba podlega pod domek bez klamek.

A jeżeli się zastanawiasz dlaczego na priv to mam dość szczekania że to czy tamto.

  • Super 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.