x-kom hosting

Gdzie tanio kupię Windows 10 Pro?

Aldric
utworzono
utworzono

Czesc,

 

Szukam systemu operacyjnego Windows 10 Pro.

 

Przeglądam portale aukcyjne, ale nie wiem czy to odpowiednie miejsce na zakup oprogramowania. 

 

Nie myślę o tych kluczach z generatorów po 32zł. 

 

Bardziej chodzi o wydania np. OEM, zafoliowane. W bardzo przystępnych cenach, np. 139zł (wersja wielojęzyczna). Są też dostępne wydania BOX w cenie 200-250zł. 

 

Moje pytanie brzmi, taki system na pewno pochodzi z legalnego źródła? Czy są może cwani sprzedawcy, którzy potrafią nawet podrobić takie oryginalne opakowanie i sprzedać bubla z generatora w ładnym pudełku? Mowa o ofertach wystawianych przez firmy zarejestrowane w Polsce, nie w Chinach. :) 

 

Np.:

 

Cytuj

 

Cytuj

 

anioł2009
komentarz
komentarz

Chcesz mieć pewność ? Kup w sklepie typu xkom, komputronik, media expert itp.

Te z linków to jakieś dziwne wersje - przeczytaj komentarze.

Albo kup sam klucz za 50zł i miej spokój. Ja kilka razy kupowałem, najstarszy ma kilka lat i wciąż działa. Jak się wysypie kupię drugi za 50 i mam z głowy.  Tu za 250 ryzykujesz trochę, tym bardziej że sądząc po zdjęciach te pendrajwy są jakieś lewe.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.