x-kom hosting

pliki mp3 problem z odtwarzaniem niektorych

srebrniak
utworzono
utworzono

|Szanowni . Dziwna sprawa wręcz niezrozumiała .Cos bylo nie git z komputerem.Pomoglo formatowanie dysku ale problem pozostał .Na dysku c ssd mam system i coś niewiele ponadto .Natomiast na D dodatkowym 5 tb mam wiele i tu się zaczyna zagadka .W folderach muzyka i zawsze pierwsze utwory nie działaja drugi działa czwarty nie ,piaty w porąadku i dzieje się to tak do okolo 10 utworu .Potem wszystkie działaja elegancko .Po przeniesieniu na dysk c niedzialający w folderze na d  np pulpit działa bez problemu .O co chodzi .Cos go zaszyfrowało na dysku D a odszyfrowało na C .Komnputer wyczyszczony i przeskanowany .Pliki mp3 nieuszkodzone. Z szacunkiem

Anawa
komentarz
komentarz

Problem z dyskiem "D"?

srebrniak
komentarz
komentarz (edytowane)

Własnie nie .Dysk pracuje idealnie sprawdzany dwa razy programem .Na np 100 tys pikow nie działa moze 100 wszystko inne idealne .

Jest tylko cos co bylo od nowości gdy chcę otworzyc dysk D chwila konsternacji i komunikat -pracujemy nad tym ale potem wszystko się idealnie otwiera .Wczesniej pliki ktore nie działaly wyswietlał się komunikat -serwer wywołał wyjątek .Otwierałem folder patrze i nie wierzę znikaja mi utwory mysle coś je szyfruje lecz za chwile tak jak znikneły tak się pojawiły i działają .

Edytowane przez srebrniak
srebrniak
komentarz
komentarz

dziekuje za pomoc ale ten program trzeba jakos zarejestrowac mozna link do jakiegos abym go odpalil od razu .Teraz przerzucilem z dysku d na c na pulpit caly folder i znow polowa nie dziala plikow a jest na c czyli na odwrót .Komputer swiezo po serwisie a na d dzialaja wszystkie wiem ze to zakrawa na obłakanie ale tak jest

srebrniak
komentarz
komentarz (edytowane)

to nic nie ma do rzeczy ale oto fotki .Masz dysk ssd z windowsem oraz talerzowy 5 ,6 terabajtow .Masz na c windows i jakies graty filmy i reszta zawsze sa przerzucane do d na dysk talerzowy i wrzucasz sobie folder z dysku d na pulpit z najlepszymi utworami czyli na c i nie odtworzysz polowy w winampie vlc i innych ale jesli wejdziesz znow na d i ten sam folder z ta samą zawartoscią wrzucisz w program vlcd winamp wszystko gra i pozniej jest odwrotnie nie dziala zawartosc z dysku d a dziala z c nie wiem jak to wytlumaczyc bo podchodzi pod basn surrealizm komputerowy .Może jest jakiś program który to odtworzy zwykle mp3 nie flac wma wczesniej nie mialem zadnych problemów ciekawe jest to ze z kadego folderu nie odtwarza zawsze od pierwszego do 12 potem elegancko .Pliki sa sprawdzone i nie śa ani uszkodzone alni przestarzale ułomne .Był wczoraj macher pochrzakał cos pomruczał ni me ni be .Może komuś uda się rozwikłać ten problem .Zaznaczam że niekiedy te pliki mp3 chodża elegancko wszystkie i tu jest zagadka .Myślalem ze sa jakies robaki szyfrujące ale nic takiego nie ma system nowy 11 .

373482115_286355207467428_6692701954227631689_n.jpg

375761255_277278948411464_7527512746236037697_n.jpg

Edytowane przez srebrniak
srebrniak
komentarz
komentarz

Aby nie przeciagac powiem ze kazdy plik da sie otworzyc ale tylko odtwarzaczem multimedialnym innym nie ma szans tylko  do polowy utworow w folderze dziala ale dzieje sie to tylko na dysku c na d piosenki z tego samego folderu odpalaja normalnie tylko po przeniesieniu na pulpit jest problem .

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.