x-kom hosting

Szukam szybkiego laptopa na lata za ok 4000

Qsson
utworzono
utworzono

Siema!

Poszukuje laptopa do pracy biurowej, tak więc bez nacisku na GPU, ważne by był szybki i niezawodny, najlepiej klasa biznes. 

 

 

Moje preferencje: 

-za około 4000zł 

-najlepiej dell lub thinkpad

-i7 

-dysk ssd minimum 500gb

-matryca chociaż 15/16 cali 

 

Pozdrawiam!

 

tapczan2
komentarz
komentarz

W tym budżecie możesz sprawdzić Lenovo ThinkBook 15 i5-1235U/16GB/512/Win11P za 3 399 zł. Ma 10 rdzeniowy procesor i5, dysk SSD 512 GB, matowa matryca IPS 15,6", 16 GB RAM, solidna obudowa (aluminiowa pokrywa matrycy, aluminiowe wnętrze laptopa, standard militarny MIL-STD-810H),Windows 11 i świetna gwarancja na 3 lata w systemie On-site.

  • 2 miesiące później...
Artur_Czarny
komentarz
komentarz

@tapczan2 A cos z Della bys polecil? Bo jestem w takiej samej sytuacji jak autor tematu.

tapczan2
komentarz
komentarz (edytowane)
14 godzin temu, Artur_Czarny napisał:

A cos z Della bys polecil? Bo jestem w takiej samej sytuacji jak autor tematu.

Zobacz model Dell Inspiron 15 3530 i5-1335U/16GB/512/Win11P za 3 699 zł. Ma szybki 10 rdzeniowy procesor i7 13-tej generacji, dysk SSD 512 GB, 16 GB RAM, matowy ekran WVA 15,6" i Windows 11 Pro.

Edytowane przez tapczan2

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.