x-kom hosting

Nie wiem jaki zasilacz dobrać do tej dziwnej płyty głównej

karol2137
utworzono
utworzono (edytowane)

Nie wiem jaki zasilacz dobrać do tej dziwnej płyty głównej , płyta jest z komputera Acer Predator Orion 3000 i ze względu na to ze kupiłem RTXa byłem zmuszony do zakupu mocniejszego zasilacza . Gdy kupiłem zasilacz nie mogłem go podłączyć z tego powodu ze płyta ma dziwnie mało złącz 

 

IMG_2435.jpeg

Edytowane przez karol2137

xardas228
komentarz
komentarz (edytowane)

To dosyć nowy standard ATX 12V Only. Tutaj masz informację jakimi przejściówkami podłączyć normalny zasilacz ATX. Niektórzy z takimi adapterami mieli problemy, RGB oraz wentylatory które działają nawet po wyłączeniu PC etc.

Edytowane przez xardas228
karol2137
komentarz
komentarz

@xardas228 mega dzięki mordo 

 

@xardas228 czyli zasilanie idzie tylko w jedno złącze 

?

xardas228
komentarz
komentarz

2x4pin do procesora i 1x6pin jako zasilanie płyty głównej. Zasilanie dysków masz z tych dwóch złącz nad sata bo w 12vo za zasilanie dysków odpowiada płyta główna, nie mam pojęcia czy te kable są w zestawie.

Złącze 2 to zasilanie procesora EPS12V (Ty masz takie dwa obok siebie) i złącze 7 to zasilanie płyty głównej, złącza 8 oraz 9 to zasilanie dysków.

https://us.v-cdn.net/6029997/uploads/LGBKIWWANGDT/image.png

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.