x-kom hosting

Klatkujaca transmisja

Maarczu
utworzono
utworzono

Hejka ludzie! Mam problem, wcale nie taki mały- streamuje rozgrywkę różnych gier na platformie twitch przez program obs (wcześniej streamlabs). Problem pojawił się niedawno, a w zasadzie tak mi się wydaje, bo wcześniej nie zwracałem uwagę na jakość prowadzonej transmisji- po krótkim czasie oglądania widać wyraźne spatki klatek, mimo że gra nie zacina ani trochę, stałe wartości fps, optymalne ustawienia graficzne. Zmieniałem bitrate od 3000 do 25000, zmieniałem enkoder obrazu, ustawiałem skalowanie obrazu na niższy... I tu w zasadzie skończyły mi się pomysły co dalej mogę zrobić. To nie wina internetu, ponieważ robiłem speed test i wychodzi wszystko grubo ponad minimum wartości, jakie zaleca twitch. Ryzen5 3600/16GB/240+1TB/RX580. 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.