x-kom hosting

System zacina się na pulpicie

Patzay
utworzono
utworzono

Hej,

 

od jakiegoś czasu mam problem ze scinkami systemu na pulpicie/przeglądaniu internetu. Aby ścinka wystąpiła wystarczy, że zrobię dosłownie cokolwiek. CTRL+ALT+DELETE, wejście w ustawienia ekranu - na prawdę cokolwiek. Nie mam pojęcia czym może to być spowodowane.

 

Zauważyłem ten problem mniej więcej po zainstalowaniu Skyrima w wersji Anniversary Edition, później przy włączeniu gry Ghost Recon® Breakpoint momentami miałem czarny ekran na monitorze (kilkukrotnie), ale w końcu sytuacja minęła. Po wyłączeniu gry ścinki na pulpicie nadal występowały (sama gra się nie zacinała).

 

Miał ktoś podobny problem?

 

Proszę o pomoc.

  • 1 miesiąc później...

sabaru
komentarz
komentarz

Możliwe że jakaś aktualizacja załatwiła ci ten problem. Jak instalujesz jakieś gry to czasami w raz grą są instalowane jest oprogramowanie jak, np. directx. I możliwe że takie oprogramowanie powoduje ten błąd. Spróbuj jeszcze uruchomić komputer w trybie awaryjnym i zobacz czy tam to występuje.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.