x-kom hosting

Starfield krótko.

leelareso
utworzono
utworzono (edytowane)

Gra do przejścia w ~18 godzin, optymalizacji nie istnieje, fabuła to poziom dna i mułu nie bd spoilerował, te losowo generowane światy są puste i płaskie a lokacje które się pojawią to jest jeden i ten sam "budynek" z tym samym rozkładem przeciwników i przedmiotów, przeciwnicy to gąbki na pociski, AI komputera to śmiech przeciwnicy często stoją do ciebie plecami i czekają aż ich zabijesz albo biegają w kółko, grafika też nie zachwyca jak i same postacie, otwieranie zamków zaczyna być irytujące już po 2 godzinach (o wiele lepszy jest stary system ze spinkami), brak eksploracji kosmosu, statek matka staje się bezużyteczny po 6-5 godzinach gry, ITD Zapomniałem dodać, że na newgame + traci się przedmioty..... , jest też to loading screen simulator, cokolwiek robisz wszędzie loading screeny.

 

Żeby więcej minusów nie wymieniać bo mi się nie chce to dam plusy

Bardzo ładnie wyglądające skafandry jak i wnętrza statków i tyle.

 

Granie warta tych 450zł w EA jak i nawet 350zł. Polecam kupić na -75 % przecenie albo jak moderzy ogarną tą grę.

Edytowane przez leelareso
  • Dobra wypowiedź 1

xardas228
komentarz
komentarz (edytowane)
31 minut temu, leelareso napisał:

optymalizacji nie istnieje

Zgadza się, najbardziej mnie rozwala różnica w teksturach którą można nawet na samym początku w kopalni zobaczyć jak spojrzymy na wysokiej rozdzielczości kamienie na ziemi a później na maszynę wydobywczą i jej "rurki" Strasznie duża rozbieżność w jakości twarzy NPC, kobieta zarządzająca kopalnią wygląda jak z innej epoki gier niż niektórzy mniej znaczący NPC.

 

31 minut temu, leelareso napisał:

fabuła to poziom dna i mułu nie bd spoilerował

Tu się nie wypowiem bo poszedłem w eksplorację.

 

31 minut temu, leelareso napisał:

te losowo generowane światy są puste i płaskie a lokacje które się pojawią to jest jeden i ten sam "budynek" z tym samym rozkładem przeciwników i przedmiotów

Tak światy strasznie płaskie i puste, ale struktury typu "Porzucona platforma wydobywcza" z planety "Denebola I-B" całkiem ładne i gdy do nich podchodzimy przy takiej pustce dookoła wydają się ogromne.

 

31 minut temu, leelareso napisał:

AI komputera to śmiech przeciwnicy często stoją do ciebie plecami i czekają aż ich zabijesz albo biegają w kółko

To prawda, na platformie wymienionej wyżej było mnóstwo trzydziestopoziomowych wrogów, ale są oni na tyle głupi że można ich pokonać na 4-5 poziomie.

 

31 minut temu, leelareso napisał:

otwieranie zamków zaczyna być irytujące już po 2 godzinach (o wiele lepszy jest stary system ze spinkami)

Ten system akurat póki co mi się podoba.

 

31 minut temu, leelareso napisał:

brak eksploracji kosmosu

Może i dobrze bo prowadzenie statku w tej grze jest tragiczne.

 

 

Generalnie jest to Fallout 4/Skyrim w kosmosie z niektórymi systemami z No Man's Sky, niestety Bethesda wykorzystuję Creation Engine 2 który jest tylko modyfikacją Creation Engine z 2011 (Skyrim) który jest tylko modyfikacją Gamebryo z 1997, tego silnika nie powinno już być w Falloucie 4 i póki Bethesda go nie uśmierci nie zobaczymy ładnej ani dobrze zoptymalizowanej gry. Dobrze że chociaż REDzi się nauczyli na swoim błędzie że silnik który zadziałał w wiedźminie nie do końca zadziałał w cyberpunku i zostanie uśmiercony po Phantom Liberty.

 

EDIT: A sorry i zapomniałbym, Bethesda jak zwykle robi kompletnie nieprzyjazny dla użytkownika interfejs tak jak w innych swoich grach, w skyrima nie da się grać bez SkyUI, do Fallouta też coś powstało, ale nie pamiętam nazwy, do Starfielda też powstanie bo oni nadal nie nauczyli się tak podstawowej rzeczy.

Edytowane przez xardas228
leelareso
komentarz
komentarz (edytowane)

Skyrim który miał się dziać w kosmosie, ale coś nie pykł. Jeżeli ktoś myślał, że cyberpunk był kijowy na premierę to ta gra go przebija. @xardas228 Nie nudzi cie bez kontentowe bieganie od punktu a do punktu b po 1000m gdzie nic się nie dzieje tylko po to by zabić 3 przeciwników i dostać 700 golda z jakimś beznadziejnym itemem?

Edytowane przez leelareso
anioł2009
komentarz
komentarz

E tam Panowie , gra roku i wieku :E  Trza kupić po prostu komputer a nie kalkulator https://www.eurogamer.pl/todd-howard-o-optymalizacji-starfield-na-pc-moze-czas-na-upgrade-komputera

Co Wy tam wiecie gra śmiga jak masełko :jarek:

 

 

Sarkazm off ... xD

 

Na stacjonarce z sygnaturki mam te 70-75fps wszędzie oprócz miast i niektórych lokacji na planetach. Da się grać. Ustawienia mam 1080p, medium / high.

  • Haha 1
leelareso
komentarz
komentarz

taaa coś podobnego do zmień pracę i weź kredyt xD

anioł2009
komentarz
komentarz

@leelareso no coś takiego xDD

leelareso
komentarz
komentarz

To jest smutne jak gracze stają się dewiantami i lubią być jeba** za swoje pieniądze i takie "Bli$$PSY" albo właśnie bethesda to wykorzystuje bo im się słupki zgadzają...

Jestem ciekaw ile recenzenci dostali w łapę, że DOSŁOWNIE KAŻDY dał 9.5-10/10 tej grze

image.thumb.png.527ef052aaacc002856a0656271af918.png

anioł2009
komentarz
komentarz

Kasa poszła, nie ma co. Za parę dni te noty spadną do 5,5 na 10 :E 

A własciwie juz dzis na metacriticu ma od USERÓW 5.5 na 10 hahaha

Screenshot_2.jpg.023a659600309532ae7373e892d621f3.jpg

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.