x-kom hosting

Problem z monitorami

SomeoneWhoHasAProblem
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam, mam pewien problem. Gdy siedziałem i oglądałem coś na youtube, nagle pojawił się czarny ekran na monitorze, ale sam monitor był włączony. Pogrzebałem coś w kablach i kompletnie coś się psuje/zepsuło. Monitory pomimo tego, że były podłączone do karty graficznej i kontaktu, to wyłączały się, albo miały czarny ekran. Jak już udało się, żeby obraz, to tylko na parę sekund. podkreślę, że moje monitory mają wejście chyba vga i mam przejściówkę na hdmi, zmieniałem kable od monitorów i przejściówki - nic nie dało. W końcu wróciłem do tego co było wcześniej i odinstalowałem sterownik graficzny i zainstalowałem ponownie. Dwa monitory działały normalnie, ale po kilkunastu sekundach na głównym monitorze pojawił się czarny ekran. Po odłączeniu kabla i podłączeniu z powrotem, pojawił się obraz znowu na kilkanaście sekund. zmieniłem miejsce kabla 1 z 2 i oba monitory nie działają... nie wiem co się stało i co robić, ktoś wie co się dzieje i jakieś sugestie co robić? 

 

(wygląda to tak jakby jedno wejście do karty graficznej było zepsute i główny monitor, który był podpięty do tego wejścia)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.