x-kom hosting

Problem z Komputerem

Pobawimysiębędziefajnie
utworzono
utworzono

Witam. Mam problem z komputerem próbowałem dodać dodatkowe 2 kości ramu i komputer przestał reagować. Więc je wyciągnąłem, po wyciągnięciu komputer startuje i gdy włącza się logowanie żeby podać hasło resetuje się tak w kółko myślałem że to wina chłodzenia lecz gdy wyciągłem piny i włożyłem je spowrotem chłodzenie rownież przestało działać nadal włącza się do logowania i restartuje w kółko lecz teraz nie działa chłodzenie.

 

 

Jakiejś pomysły ??

leelareso
komentarz
komentarz
1 godzinę temu, Pobawimysiębędziefajnie napisał:

to wina chłodzenia lecz gdy wyciągłem piny i włożyłem je spowrotem chłodzenie rownież przestało działać

nic nie rozumiem z tej wypowiedzi, sprecyzuj. A co do ramu to temat wałkowany cały czas. Pewnie pomieszane kości ramu, płyta nie obsługująca je lub większej ilości, masz procesor zen 2 co kijowo działa na 4 kościach ramu. Jedyne co możesz zrobić to zaktualizować bios i ustawić domyślne ustawienia.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.