x-kom hosting

Strasznie długi bufforing lub loading filmów

kreeyu1234
utworzono
utworzono


Witam,

 

Od dłuższego czasu mam problem z moim PC mianowicie wszystkie filmy z każdej strony typu (youtube, netflix, cda) jak i pobrane filmy na pc strasznie długo się ładują.
Po prostu przed włączeniem się filmiku najpierw kręci się kółko przez około 3-5minut (czasami szybciej).
Jak się już włączy to wszystko działa sprawnie do samego końca chyba że zastopuję ten filmik to ponownie się będzie tyle ładować...
Strasznie jest to irytujące i walczę już z tym od dłuższego czasu i jedynie znalazłem odpowiedź że to problem sterowników do karty dzwiękowej.
...

Faktycznie jak spróbowałem wyłączyć sterowniki dzwiękowe filmiki odpalają się jak powinny po sekundzie tylko oczywiście wtedy nie mam dźwięku.
Próbowałem metod co ludzie pisali by aktualizować sterowniki jednak mi to nie pomaga.

Jeżeli zna ktoś odpowiedź na to byłbym strasznie wdzięczny ponieważ użeram się z tym już z pół roku i nie wiem już totalnie co robić.
 

obraz_2023-08-30_072231184.png

  • 3 tygodnie później...

Anawa
komentarz
komentarz

Cześć.

 

Pierwszy raz się z czymś takim spotkałem.

 

Na jakim sprzęcie oglądasz filmy?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.