x-kom hosting

[Rozwiązany]Newsy z wydarzeniami o komputerach i grach.

Los_Emilos
utworzono
utworzono (edytowane)

Zastanawiam się czy nie było by dobrym pomysłem aby, szczególnie na czas wakacji, zrobić jakieś miejsce w którym można by podawać informacje o imprezach w Polsce, związanych z grami lub komputerami ogólnie. Można to zrobić na zasadzie, aby do "Newsy ze świata komputerów" dodać prefiks "Impry" lub dać temat przyklejony, w którym każdy by wpisywał wydarzenia.

mis456
komentarz
komentarz

Ja jestem za

naekana
komentarz
komentarz

dać temat przyklejony, w którym każdy by wpisywał wydarzenia.
Dobry pomysł. Przyjmiemy takie rozwiązanie, z tymże w przypadku małego zainteresowania temat pójdzie do Kosza. Imprezy oraz wydarzenia związane ze światem komputerów można wpisywać w tym temacie -> http://www.forumpc.pl/index.php?showtopic=52547
Los_Emilos
komentarz
komentarz

Nie chce zaśmiecać tamtego tematu ale regulamin w pewnym sensie nie podoba mi się bo:

2. Nie podajemy linków do stron reklamujących imprezę.

Wiele razy ilość miejsc jest ograniczona i można tylko przez rejestracje internetową załatwić sobie miejsce na pokazie.

naekana
komentarz
komentarz

Wiele razy ilość miejsc jest ograniczona i można tylko przez rejestracje internetową załatwić sobie miejsce na pokazie.
Wówczas wystarczy wpisać nazwę polecanej imprezy w google i się zarejestrować.
Anonim1
komentarz
komentarz
Wówczas wystarczy wpisać nazwę polecanej imprezy w google i się zarejestrować.

To raczej nie jest realne. Nie zawsze jakiś konkurs jest przez google znaleziony.

Linki powinny być.

Przemek
komentarz
komentarz

Jestem za.

Może ankieta?

naekana
komentarz
komentarz

o raczej nie jest realne. Nie zawsze jakiś konkurs jest przez google znaleziony.
Ok - wyrzucam ten punkt regulaminu tematu.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.