x-kom hosting

Słuchawki bezprzewodowe (problem z hands-free)

Kagebushin
utworzono
utworzono

Witam, poszukuję słuchawki bezprzewodowe nauszne do słuchania muzyki z telefonu jak i do gier komputerowych + discord.

Niedawno zakupiłem douszne JBL Tune Beam z funkcją ANC fajne dobre brzmienie muzyki z telefonu lecz co obsługi z komputerem to się zawiodłem, jakość dźwięku jest gorsza a przy ustawieniu trybu hands-free żeby rozmawiać przez discord z włączoną grą jest jeszcze gorsza. Mam na oku słuchawki SONY WH-1000XM4B ANC zależy mi na tym odszumieniu głosów z zewnątrz, testowałem je w sklepie na telefonie i są bardzo dobre tylko pytanie czy z komputerem będzie tak samo czy też muszą obsługiwać ten tryb hands-free co pogarsza wydajność dźwięku w grze. Nie wiem już co robić chciałbym te słuchawki lecz zależy mi na dobrej wydajności przez komputer tak jak z telefonu, czy pozostaje mi kupić typowo komputerowe słuchawki? steelseries, roccat, logitech lub inne komputerowe marki? albo czy może jest jakieś oprogramowanie specjalne dzięki któremu nie trzeba przełączyć z trybu stereo na tryb hands-free?

Proszę o pomoc ;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.