x-kom hosting

Jaki monitor do gier 2k/4k pod względem jakość /cena polecacie.

Xenon32
utworzono
utworzono

witam,

jaki aktualnie polecacie monitor pod 4k , IPS, zastosowanie tego monitora to będą głownie gry strategiczne typu Anno 1800  i inne.

Coś co się opłaca pod względem jakość/cena, aktualnie jetem w trakcie budowania komputera opartego o RTX 4700, ale w przyszłości za rok czy dwa chciałbym wymienić grafikę na mocniejszą np RTX 4800.

Wydaje mi się, że jak stoję przed wyborem zakupu nowego monitora to lepiej zainwestować już w te 4k, a w późniejszym czasie wymienić tylko grafikę. 

  • konto oficjalne
X-KOM
komentarz
komentarz

Cześć,

 

Tutaj bardzo dużo zależy od tego jaki budżet na nowy monitor możesz poświęcić. Jesli ma to być panel 4k bez kompromisów, to Samsung Odyssey G7 LS32BG750NPXEN będzie najbardziej uniwersalnym rozwiązaniem. 
Jest to monitor na matrycy QLED, czyli nie smuży w zauważalny sposób, a ma praktycznie wzorowe czernie. 

Xenon32
komentarz
komentarz

Bardziej celuję w monitor wielkości 27-28 cali i myślę, że z prostą a nie zakrzywioną matrycą ( nigdy nie miałem monitora zakrzywionego )

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.