x-kom hosting

Mikrofon działa w aplikacjach pomimo że go wyłączam w systemie

Reno7
utworzono
utworzono

Cześć , mam taki problem w Windows 11  ,  bo chce sobie wyłączyć mikrofon w systemie i chce żeby to jednocześnie dotyczyło wszystkich programów . Więc wchodze do ustawień dźwięku wyciszam podłączony przez usb mikrofon do komputera  , ale gdy odpalam jakiś program typu audacity , obs studio , albo jakąś gre na multi to mikrofon działa pomimo wyciszenia w systemie. 

I nie mam pojęcia o co chodzi . Ostatnio też kupiłem sobie elgato stream decka żeby między innymi mieć tam jeden przycisk do wyciszania że tak powiem globalnie mikrofonu , ale to nie działa , bo wyciszam w systemie  a w aplikacjach działa. 

Da się w ogóle całkowicie wyciszyć mikrofon tak żeby aplikacje go nie uruchamiały ? Najlepiej bylo by mieć mikrofon z fizycznym przyciskiem wyciszania , no ale takiego nie mam.

 

Pozdrawiam

 

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.