x-kom hosting

Instalacja Win 10 "Czekaj"

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: Mksussi125 ,
MaChetti
utworzono
utworzono (edytowane)

Cześć Wszystkim

 

Jestem w posiadaniu HP All In One problem polega na tym gdy próbuje zainstalować windows na dtsk SSD instalacja staje ja niebieskim ekranie i napis czekaj na poczatku wszystko ladnie kopiuje, instaluje itp a potem jest czekaj i tak caly dzień. 

 

Spróbowałem na dysku HDD i o dziwo na HDD normalnie wszystko idzie i system aie normalnie konfiguruje itp 

 

Dysk SSD jest na 100% sprawny sprawdzalem go na innym sprzęcie.

Wiecie co moze byc nie tak ?

 

Moze cos w BIOSIE trzeba ustawic ?

 

Tak to wyglada caly czas

 

https://zapodaj.net/plik-iFRpXNWAoB

Edytowane przez MaChetti

MaChetti
komentarz
komentarz

Dodam jeszcze ze format dysku to GPT to stary sprzet i nie wiem może trzeba zmienić na MBR w bios mam ustawione AHCI.

  • Rekomendowana odpowiedź
Mksussi125
komentarz
komentarz

Wstaw screen z programu crystaldikinfo. Chodzi o ssd. Masz może jakiś inny dysk ssd do przetestowania w tym komputerze?

MaChetti
komentarz
komentarz

Na HDD wszystko normalnie sie instaluje wczesniej jak miałem inny PC to na tym SSD tez normalnie sie instalowało tylko na tym kompie cos nie idzie staje na tym "Czekaj" i dalej nic :/ 

MaChetti
komentarz
komentarz

Potrafi ktoś mi z tym pomóc czy pozostaje mi na razie działać na tym wysłużonym HDD ?

Bo ja już wszystkiego co wiem próbowałem i nic.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.