x-kom hosting

Pomoc w odczytaniu raportu z CrystalINFO

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: Niebieska ,
bzad
utworzono
utworzono (edytowane)

SIemka tak jak w temacie, pomozecie mi? Nie bardzo wiem jak wykorzystac informacje, czy te dyski to juz zlom?

Edit, wrzucam screeny z widocznymi wszystkimi danymi

 

 

Screenshot_3.png

Screenshot_4.png

  • Rekomendowana odpowiedź
Niebieska
komentarz
komentarz

Dysk jest wolny, ale zdrowy, nie ma co go wyrzucać. 

 

Dysk bez literki jak widać jest nierozpoznawalny przez płytę główną, nie bardzo ona wie z jaką prędkością ma on pracować. Widzę też błąd przy parametrze C7 czyli mówiącym o komunikacji płyta główna - dysk. Możesz zmienić gniazdo SATA, a jak nadal będą jakieś problemy z nim to kabel SATA. Osobiście bym mu nie ufała, moim zdaniem może być uszkodzony.

  • Dobra wypowiedź 1
bzad
komentarz
komentarz

@Niebieska Na tym bez literki jest system, co najlepsze tylko i wylacznie system :D Dam znać jutro spróbuje z gniazdem i kablem..

Niebieska
komentarz
komentarz

No to widać, że lepiej by było jakbyś zmienił dysk systemowy. To jakiś starszy komp?

bzad
komentarz
komentarz

Ciężko mi ocenić jak stary może być natomiast najświeższy to on nie jest... :D

Zmieniałem sata i porty, niestety bez większych zmian... Zastanawiam się nad pełnym formatowaniem, pewnie trochę kondycyjnie by się poprawiło, dobrze myślę?
Kiedyś korzystałem z jakiegoś programu który przy okazji trochę poprawiał bad sectory jak się nie mylę, co o tym sądzisz? 

 

 

Szerszy pogląd na komputer może dać specyfikacja:

Płyta główna: msi b85m-e45
Procek: Intel Core i5 4460
Grafika: GeForce GT740
RAM: 16gb ram, 2x GOODRAM 8GB 1866Mhz Play Black CL10

Niebieska
komentarz
komentarz

Moim zdaniem ten dysk to szajs, formatowanie nie pomoże bo płyta główna nie może go rozpoznać co może świadczyć o uszkodzeniu fizycznym dysku. Poprawę zobaczysz jak ten drugi dysk zrobisz systemowym.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.