x-kom hosting

Odzyskanie skradzionego konta EA

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: cvlpix ,
cvlpix
utworzono
utworzono

Zacznę od tego, że support EA nic nie daje. Na maile nie odpisują, rozmowa z botem na czacie sie zapętla, a załączniki są po prostu ignorowane.

 

Do konta samego w sobie zalogować się mogę, bo jest powiązane z Battlefrontem odebranym z Epic Games. Dzięki temu launcher EA się loguje i mogę przejść do zarządzania kontem na stronie, ale dalej nic już z tym nie można zrobić, ponieważ jakakolwiek próba zmiany danych na koncie odsyła do weryfikacji e-mail (nowy "właściciel" zmienił sobie imię, nazwisko, e-mail, nick i wszystkie dane z kontem związane). Kodów zapasowych nie posiadam, nigdy nie dostałem możliwości ich uzyskania.

Czy ktoś spotkał się tutaj z czymś podobnym? Z góry dzięki za pomoc!

anioł2009
komentarz
komentarz

Tak, występuje to często gdy kupujesz konto epic / steam z możliwością zmiany danych do konta...  Konto źródłowe i tak będzie wymagane do odzysku dostępu gdy zgubisz/zapomnisz dane które Ty sobie zmieniałeś. Jeśli konto źródłowe nie istnieje ( bo np zostało zamknięte lub hosting mailowy nie istnieje ) to kasa przepada :E 

cvlpix
komentarz
komentarz

@anioł2009 Z tego co wiem to jak ta osoba zmieniała sobie maila podpiętego pod konto powinna wtedy przyjść do mnie jakaś wiadomość weryfikująca tę zmiane. Czyli jak takiej wiadomości nie dostałem to już po koncie?

anioł2009
komentarz
komentarz

@cvlpix Nic nie musi, konto znika z internetu. Dopóki pamiętasz swoje loginy i nie musisz odzyskiwać hasła to jest oki, ale jak zapomnisz to po ptokach. Tak już po kasie, wiem bo sam kupiłem raz takie konto i była identyczna sytuacja :E 

  • Rekomendowana odpowiedź
cvlpix
komentarz
komentarz

@anioł2009 Cztery rozmowy z botami później, dostałem realnego konsultanta, przywrócił mi starego maila. Sprawa szczęśliwie rozwiązana

anioł2009
komentarz
komentarz

@cvlpix o prosze :przestraszony:

  • Super 1
Avocados
komentarz
komentarz

Gratki że się udało ;)

  • Super 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.