x-kom hosting

za cene 1500zl ten zestaw będzie jednym z lepszych wyborów?

jakisgoscu123
utworzono
utworzono

image.thumb.png.6ccf9bc72c2184c940e16028bb5dcd3e.png

czy za tą cene to dobry wybór do rx 6600? 
(dysk m2 to dodatek który potrzebuje)

xardas228
komentarz
komentarz

Jeśli ten Lexar to nie będzie dysk systemowy to wszystko dobrze, pamiętaj że jeśli wsadzisz ten dysk do slotu PCIe 4.0 to będzie on wymagał radiatora bo grzeje się jak głupi(wiem że płyta posiada takowy radiator, ale nie napisałeś czy masz inny dysk i czy on też nie będzie potrzebował radiatora) płyta ma dobry VRM, ale słabe układy audio i lanu, natomiast w tej cenie ciężko znaleźć te lepsze. Pamiętaj żeby w uwagach do zamówienia napisać o aktualizacje biosu, bo 5600 na tej płycie jest od wersji "7C56vA9" do RX 6600 to nawet overkill, ale nie zaszkodzi. Jesteś pewien że potrzebujesz 32GB ramu? Głupie pytanie z mojej strony bo sam przesiadłem się na 32 i na luzie jestem w stanie wykorzystać 24-28, i fakt że pojawiają się takie kwiatki optymalizacyjne jak TLoU part 1 które pożerają 27GB same.

jakisgoscu123
komentarz
komentarz

jestem przyzwyczajony do takie OK audio bo teraz mam pyte z 10 lat i audio jest okej jak będzie takie audio jak teraz na płycie na takie procesory jak i5 3450 to będe zadowolony,
dobrze będe pisał o aktualizacje biosu 

to jaki wybrać dysk do 220 zl 1tb? (własnie on ma by na systemowy)

wiem ze ryzen 5600 to overkill wiem lecz nie chce miec 90% wykorzystywania na cpu jak 3600 i chce wymienic jak rx 6600 bedzie tak samo slaby jak dzisiejszy gtx 1050, na rtx5060-70 lub nawet i rtx6060 lub cos fajnego z amd 
32gb do steamów i własnie dla takich kwiatków jak TLoU part1 
mam 4 dyski sata, żadne m2

jakisgoscu123
komentarz
komentarz

prosze o odpowiedz

jakisgoscu123
komentarz
komentarz
xardas228
komentarz
komentarz

do 220zł brak ciekawych propozycji poza różnymi lexarami, dopłaciłbym do KC3000.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.