x-kom hosting

[~$1300/5500 zł] Gry i multimedia

Kardzio
utworzono
utworzono (edytowane)

Potrzebuję się doradzić w sprawie laptopa do około $1300. Laptop będzie używany w do gier oraz multimediów. Głównie wykorzystywany będzie ekran laptopowy - lecz czasami będzie podpinany do monitora 27 cali 1440p 170Hz.
Znalazłem dwa (moim zdaniem) ciekawe modele ASUS oraz Legion. Czy w tej cenie warto rzucić okiem na inne propozycje?
Laptopa można kupić również w PL - wtedy budżet wynosi ok 5500zł.

Sobiepan
komentarz
komentarz

myślę, że wybrałeś najlepsze opcje :)

Kardzio
komentarz
komentarz

@pabloesc  Pod którym kątem ww. propozycje są lepsze? Chyba rozchodzi się wyłącznie o zakup z refflinka ;)

pabloesc
komentarz
komentarz (edytowane)

Nie są lepsze, tylko za 5,5k na polskim rynku Legiona Pro z rtx-em 4060 nie dostaniesz.

Legion Slim wyjdzie podobnie cenowo i ma zbliżone osiągi, albo dolicz 23% vat do 5.5k i wysyłkę, to wtedy sam stwierdzisz, czy wziąć laptop z krajowej dysystrybucji, cze lepiej go sprowadzić. 

Propozycje laptopów dałem bardziej podglądowo niż w celu namawiania do zakupu.

 

  • 1 miesiąc później...
zzzxxx2000
komentarz
komentarz (edytowane)

Podpinam się pod temat bo kupno laptopa z zagranicy to ciekawa alternatywa ale ma dla mnie kilka istotnych niejasności.

Ponumerowałem pytania żeby odpowiedź była skupiona na danym wątku.

 

1. Jak wygląda kwestia odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni o ile takie coś istnieje w sklepach wymienionych przez autora tematu?

 

2. Jak wygląda gwarancja? Laptop będzie naprawiany przez europejski lub polski oddział danego producenta ASUS lub Lenovo czy laptopa trzeba odesłać do USA i ponownie pokryć koszty tzw. Shipping & Import Fees Deposit?

2a. Kto ewentualnie pokrywa koszty odesłania laptopa z gwarancji z USA do PL?

 

3. Zainstalowany system operacyjny będzie w języku angielskim czy obecne systemy typu Windows 10 lub 11 mają opcję zmiany języka interfejsu bez reinstalacji?

3a. Przypuszczam że reinstalacja systemu operacyjnego na wersję PL automatycznie zostanie potraktowana jako ingerencja w produkt i straci on gwarancję?

 

Proszę o szczegółową odpowiedź bo nie chcę się wpakować w spiralę opłat gdyby okazało się że wszystkie koszty wysyłek gwarancyjnych itp pokrywa kupujący.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.